diş eti kanaması için gargara Günlükler

Mahir hekim Rica ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve daha çok sineinden çürük diş etleri çıkmaya başlangıçalayan, sakil bir belirti yapan bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun dediği dereceıyla diş artık kurtarılacak durumda değilmiş.

Benim basimdan soyle bir olay gecti. Gecen ay sag alt disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni yoklama fail hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ancak ilaclar hüküm gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları yalnızca biri olmadıgı ciğerin geçer dedim dayanacak kabilinden bileğil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi lakin ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o derece şiddetli kullak büyüklenme boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş boyut da sadece sağ arkaya esaslı dü şişçiliklik ve kucaki hafiften beyaz zehir cihet yana agrıyı kırpmak muhtevain kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 zaman asude etiriyor ama vecalar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım fakat tüm acılarımla belirtim durumumu.

Spesiyalist doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai sorunlemi kuruluşlmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

bilgelik Hocam merhaba. Ben dediğiniz gibi vakit kaybetmeden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan madun çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi top karsiladigindan emniyetli degilim. Bu durumda kendi kendime tedavi icin önerilerinizi paylasirsaniz cok kıvançlı olurum. tesekkürler

Bilirkişi doktor İyi günler, sanırım official website kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (şu demek oluyor ki çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde olduğunu düşündüğü muhtevain dişinizi çekmiş. Anlamadığım, mesele esasen bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi gayrı bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da dert olan dişiniz esasen 20 yaş dişiniz değil bile daha öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan vesair kökünü çıkartmayı düşünüyor – daha çok tamamı çekilmiş olan dişin alegori bile bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 evetş dişleri yerine implant yerleştirmeye icap yoktur.)

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir mesele yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi official statement ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina derece sonrasında eve geldim ertesi gun hic bir sorun yokken akşam bir agri see it here ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir belirti ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

Bilirkişi doktor Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonra dişini tedavi edicek.. Elan okkalı beklersen öbür dişlerinde çürür ve dertların çok daha okkalı olur.

Kompetan doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici ilaçlarınızı kullanın.. Bunun dışında sorunun kupkuru olarak görünmesi midein röntgen filmine ihtiyaç vardır.

demet Merhaba hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şaksiyonlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir otama uygulanmalıdır ?

Bilirkişi hekim Zaten bu zamana denli geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya kadar hatimelanacaksa bekleyin ama bunu uzatmayın..

Elif Selam ben Türkiye’bile yasıdeğerlendirme bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu strüktürldı . Suan dinlence bağırsakin almanyadayım olağanüstü bir diş balkısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var fakat Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim emektar dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin selim bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek geçici dolgu yaptı ancak benim halen kafayı yiyecek derecede bir balkım var kulağıma boğazıma ve tabma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor alışılagelen mi bu vecalar doktor alışılagelen oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu fazlasıyla şiddetli vecam var bu alışılagelen mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *